YANGIN KAPISI FİYATLARI

Yangın kapısı fiyatları tercih etmiş olduğunuz yangın kapısının kalitesine ve üretim esnasında kullanılan malzemenin yapısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Özellik ile son dönemlerde hızla artış göstermekte olan üretim firmaları arasına girmiştir. Bunun en önemli nedeni ise özellikle son dönemlerde gökdelen yapıtların artış göstermesi ile yangın kapılara istek ve talep artmış durumdadır. Yangın kapıları yangın anında, binalarda bölümler arası yangın geçişini belli bir zaman dilimi içerisinde engellerken aynı anda insanların kolay geçişine yardımcı olur.  Yangın kapılarının ne tür bir önem taşıdığını hepimiz bilmekteyiz fakat isterseniz tekrardan şöyle bir göz atıp detaylı olarak yangın kapısının kullanım alanlarına bakalım;

-Yangın kapıları. Yangın anında hızlı bir şekilde tahliye imkanı sunarak yangına dayanıklı özel üretimi sayesinde yangın büyümeden müdahale imkanı sağlayan kapılardır.

-İç tarafında ki panik barın dışarı doğru itilmesi ile kapı dışarı doğru açılır. Yangının yaratmış olduğu zehirli gazdan kurtulmanın en etkili yolu gaz maskesidir. Fakat o an da öyle bir imkanınız yok ise yangın kapısından tahliye etmek zorunluluktur.

-Tercih ettiğiniz yangın kapısının kullanımına başladıktan sonra binada yaşayan veya çalışan insanlar adına yangın tatbikatı yapılmalı ve tercih edilen yangın kapısının kullanımı gösterilmelidir.

-Yangın anında panik yapmamanız sizlere yardımcı olacaktır. Yangın kapısından tahliye olduğunuz anda itfaiyeyi arayarak kısa bir zaman içinde yangının sönmesine yardımcı olabilirsiniz.

Kalite bakımından profesyonel olan firmalar tarafından yapacağınız alışveriş hem uzun yıllar sorunsuz kullanım bakımından hem de sağlık bakımından her zaman çok daha kullanışlıdır. Kalite ve dayanıklı yangın kapısı üretiminde firmamızla rekabet yaşayabilecek firma sayısı oldukça düşük seviyelerdedir.  Referanslarımız ve iş konusunda yıllanmış tecrübelerimiz bizi bu iş üzerinde yükselten en büyük etkenlerdendir. Yangın kapısı fiyatları hakkında detaylı bilgi ve deneyim için lütfen bizimle iletişime geçiniz.