YANGIN KAPISI

Ara 25

YANGIN KAPISI NEDİR ?

Yangın kapısı olası bir yangın anında yangın çıkan ortam ile ilişkiyi keserek yangından hasar almamanızı sağlayan en önemli önlemlerden bir tanesidir. Yangın kapısı önlemi özellikle günümüzde yüksek binaların artmasıyla ve alışveriş merkezlerinin çoğalması ile beraber daha fazla seri üretime geçilmiştir. Bu nedenle sık olarak kullanılır.

YANGIN KAPISI NERELERDE KULLANILIR ?

Yangın kapıları epey geniş bir kullanım alanına sahiptir. Neredeyse her yapıda kullanılır. Fakat tek faktör yapıların  eskiliği ve yeniliğidir. Başlıca kullanım alanlarından bir liste yapacak olur isek;

  • Hastaneler
  • Alışveriş merkezleri ( içerisindeki mağazalar dahil )
  • Yüksek binalar
  • Gökdelenler
  • Resmi kurum binaları

Ve benzeri gibi alanlarda kullanılır. Firmamız ürünlerini tamamen kaliteli ürünlerden üretiyor olup, montaj ve kurulum gibi şeyler için özel ekibimizle özen gerektiren işimizi en kapsamlı taraflarıyla gerçekleştiriyoruz. Yangın kapısı firmaları arasında adımızı duyurmanın gururunu yaşıyoruz.

YANGIN KAPISI YETERİNCE GÜVENİLİR MİDİR, NEDEN KULLANMALIYIM ?

Yangın kapılarımız son teknoloji ürünlerden yapılmakta ve en kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Oldukça güvenlidir. Özellikle küçük çocuklu aileler için önü daha açık tehlikelere karşı alınabilecek en gerekli önlemlerden bir tanesidir. Özelliklerinden bir tanesi dışarıdan kapı kilitli olsa dahi içeriden açılabiliyor olmasıdır. Tamamen ateş geçirmez ürünlerden yapılmıştır.

Yangın kapısı fiyatları isteklerinize göre değişkenlik gösterebilir.