Yangın Kapısı

Mar 30

Bursa’da Yangın Kapısı Üretimi

Yangın Kapılarının ne kadar önemli olduğunu bilmekteyiz. Yangın kapısı bursa ilimizde de önemli bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır. Bu neden ile yangın kapı seçiminde dikkat etmeniz gereken konuları göz ardı etmeden sıralamanız gereklidir. Kalitesine ve işçiliğine bakmadan yapmış olduğunuz yangın kapısı alışverişi pek sağlıklı olmayacaktır.

Malzemenin Önemi :

Yangın kapıları demir ve çelik gibi yanıcı olmayan malzemelerden yapılır. Yangın riski yüksek olan binalarda yangın, duman ve zehirli gazların yayılmasını önlemek için monte edilirler. Yangın kapıları en az 30 dakika boyunca aşırı sıcaklıklara (800 santigrat dereceye kadar) dayanacak kadar güçlü olmalıdır.

Yangın kapıları, yangın durumunda insanları ve mülkleri korumak için tasarlanmıştır. Binalara, odalara ve merdivenlere monte edilirler. Yangın kapıları çelik, alüminyum veya ahşap gibi yangına dayanıklı özel malzemelerden yapılabilir.

Yangın kapılarının kullanım alanları nerelerdir?

Yangın kapısı konusunda uzmanlaşmış çalışma kadromuz ile müşterilerimize  her zaman en doğru hizmeti sunmaktayız. Yangın kapısı bursa kadromuz ile de diğer şehirlerde yangın kapısı konusunda destek alabileceğiniz firmalar arasındayız.  Yangın kapısının kullanım alanlarının ne kadar genişlediğinin hepimiz farkındayız.

  • -Alışveriş merkezleri
  • -İş yerleri
  • -Okullar
  • -Yüksek katlı binalar
  • -Hastaneler

 

 

Ve buna benzer yapıtlarda sıkça karşımıza çıkan yangın kapılarının kullanımı artık olmazsa olmaz bir hal almaya başlamıştır.Bursa ilimizde ve ilçelerinde yangın kapısı hizmetlerimiz mevcuttur. Bursa’nın güzel ilçeleri, nilüfer, osmangazi, yıldırım, gemlik, mudanya, karacabey, gürsu, orhangazi g başta olmak üzere tüm Bursa ilçelerimizde yangın kapısı satışımız vardır.

Yangın kapısı bursa ilimiz sanayi ili olduğu için aynı zamanda etkili bir ihtiyaç halini almıştır. Bursa yangın kapısı üreticisi denildiği zaman akla ilk gelen firmaların başında Güven yangın kapısı gelmektedir. Siz de Burs’da yangın kapısı üreticisi arıyorsanız başvuracağınız yegane kaliteli firma güven yangın kapısı’dır.

Bu ve bunun gibi detaylı soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir