Yangın kapılarının güvenlik bakımından oldukça yararlı ve gerekli olduğunun hepimiz bilincindeyiz. Yangın kapıları her bakımından oldukça kullanışlı olmak ile birlikte güvenli ve konforlu yaşam içinde kullanılması gereklidir. Fakat bulunulan her ortam genişlik bakımından ne yazık ki yangın kapıları ile uyumlu olamayabilir. Fakat artık bunun oldukça kolay bir yöntemi var. Tek kanatlı yangın kapısı genişliği minimum seviyede düşük olan alanlar için oldukça kullanışlı olan yangın kapılarındandır.

Tek kanatlı yangın kapısı faydaları

Öncellikle yukarıda da belirttiğimiz üzere çift kanatlı olan yangın kapıları için uygun olamayan veya dar olan yerlerde tek kanatlı yangın kapıları oldukça kullanışlı olacaktır. Bunların yanı sıra çok daha az bir alan kaplayacağından dolayı açılıp kapanmalarda da kolaylık sağlanacaktır.

Tek kanatlı yangın kapılarının kullanımı oldukça rahattır.

-Temizliği sorunsuz ve kolaydır.

-Dar alanlarda rahatlık ile kullanılabilir.

Ve buna benzer bir çok özelliği ile sizlere hem kolay güvenlik sağlar hem de kolaylığı ile bu konu da bir nebze de olsa rahatlamanıza yardımcı olur.  Fakat yangın kapı seçiminde seçiminiz her ne olursa olsun dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunmaktadır. Bu konulardan bir kaçına isterseniz bir göz atalım; öncellikle tercih etmiş olduğunuz firmanın kalite seviyesi belirli bir düzeye ulaşmış olmalıdır. Aksi takdirde bazı olumsuz etkenler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Tek kanatlı yangın kapısı denince siz de Güven kapı ile çalışın. Profesyonel ekibimiz ile yıllardır bu işi yapmaktayız. Detaylı bilgi ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İncelemek isteyebilirsiniz : yangın kapısı modelleri