Hakkımızda

Biliyoruzki yangın kapısı ciddi bir iştir .GÜVEN YANGIN KAPILARI TASARIM VE SAN.TİC.LTD.ŞTİ, yangın kapısı konusunda üzerine düşen görevi hassasiyetle yapmaktadır.Sadece üretim değil,kullanılan sarf malzemelere;taş yününün yoğunluğundan,panik barına,yaylı menteşelerine kadar yangın kapısının en ince detayına kadar deneyimli ekibimizle ilgilenmekteyiz.Üretim aşamasında ve sonrasında kalite kontrolü yapılmakta,en ufak bir ayrıntı atlanmamaktadır.Yangın kapısının ayrılmaz parçası olan panik bar gibi en önemli parça  piyasanın ciddi üreticilerinden tedarik edilerek montaj esnasında uygulanılmaktadır.Montaj sonrası yangın kapısında meydana gelecek aksaklıklar teknik ekibimiz tarafından süratle giderilir.Yangın kapısının ihtiyacı olan yan ürünler piyasanın en kaliteli üretici ve ithalatçılarından tedarik etmekteyiz.Kalite konusunda çok ciddi ve titiz çalışmalar sonucu piyasanın kalbur üstü firmalarını seçmiş bulunuyoruz.

Kendimizden çok bahsetmeyi sevmiyoruz.Projelerini layiki ile teslim ettiğimiz işler firmamızın haklı gururudur.

Sizlerin projelerinde, öncü ve iddialı bir firma olarak elimizden gelen titizlik ve ciddilikle varolmaya devam edeceğiz.

Tekrar belirtiyoruz;YANGIN KAPISI ciddi bir iştir.

 

GÜVEN YANGIN KAPILARI birçok büyük projenin altına imza atarak önemli ve hassas kapıların üretimini gerçekleştirmektedir. Uzun yılların tecrübesini üretmiş olduğu ürünlerin kalitesine yansıtan güven yangın kapıları bu konuda tercih edilen büyük bir firmadır. Yangın kapısında üzerinde düşen ciddiliği koruyarak olması gereken standartları ürünlere yansıtmaktadır. Bunu firmanın ürünlerini kullanan herkesten duymak mümkündür. Ayrıca sadece üretimde değil sarf malzemelerde de gerekli ciddilik ve hassasiyet korumaktadır. Örneğin yaylı menteşe, panik bar, taş yünü gibi tüm malzemelerde birinci sınıf parçalar tercih edilmektedir. Tüm faaliyetlerde tecrübeli ekipler bütün ayrıntıları göz önünde bulundurarak hareket etmektedir.

 

Çift kanatlı ve tek kanatlı yangın kapıları, tek ve çift kanatlı camlı yangın kapıları, şaft kapakları ve çelik kapılar müşteriler tarafından yoğunlukla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu konuda çok büyük projeleri yöneterek her daim başarı sağlamıştır. Üretim sırasında ve sonrası kalite kontrolleri hiçbir zaman atlanılmamaktadır. Üretim sonrası montaj işlemleri ile ilgili yaşanılacak sorunlara ivedilikle gerekli çözümler üretilmektedir. Bu konuda tüm teknik ekipler üzerine düşen görevi hassasiyetle yerine getirmektedir. Yangın kapısı üretiminde ihtiyaç olan tüm yan ürünler piyasanın en iyi parçalarından oluşmaktadır. Kalite hususunda çok ciddi ve titiz çalışmalar sonucu hem verimlilik hem de müşteri beklentileri önemli bir yerde bulunmaktadır.

 

Yangın kapısının tasarım, üretim ve satış aşamalarında lider bir firma olması nedeniyle çok yoğun bir çalışma sergilemektedir. Müşteri memnuniyeti her daim ön planda tutulmaktadır. Gelecek için de ciddi hedefleri bulunan güven yangın kapısı teknolojiyi yakından takip etmektedir. Büyüyen sektörden daha fazla faydalanmak amacıyla başarısını geleceğe taşımaktadır.

 

Tüm müşterilerin güveni için gerekli liyakatı göstererek aynı çizgide geleceğe emin adımlarla yürümektedir. Standart ölçü ve özelliklerin haricinde müşteri talebine göre tüm nitelik ve ebatlarda üretim gerçekleştirme gücüne sahiptir. Üretim esnasında gerekli testler yapılara yangına dayanıklılık durumları değerlendirilmektedir. Ürettiği ürünler kalite açısından gerçekten emsallerine göre daha iyi olmaktadır. Ayırt edici özellikler güven yangın kapısına olan talebi her geçen gün artırmaktadır.

 

Yaşam alanlarında yangın kapıları her daim can ve mal güvenliği için görevini yapar şekilde olmalıdır ki ondan beklenen fayda zamanı geldiğinde tereddütsüz şekilde sağlansın. Bu da tüm yaşam alanının güvenliğine büyük katkı sağlayarak önemli bir işlev görmeye devam etmektedir.

 

Yangın kapılarının montajı esnasında ölçülendirme ve detaylandırma unsurları hassasiyetle yapılmalıdır ki sonrasında evladiyelik bir kullanım söz konusu olsun. Binalardaki sertifikalı yangın kapıları ile yapılarda can ve mal güvenliğini sağlanırken dikkat edilmesi gereken diğer bir husus da mutlaka belli zamanlarda gerekli kontrollerin yapılmasıdır.

 

Diğer bir yönden de yangın kapıları müşterilerin bütçelerini zorlamayacak şekilde olmalıdır. Bunun yanında yangın kapıları hızlı üretim sonrası mükemmel dağıtım ağıyla müşterilere ulaştırılmalıdır. Tüm bu gereklilikleri güven yangın kapıları sağlamaktadır.

Güven Global Team